بـرگ نخســـت درباره ميلاد مبتکر شرقنمايشگاه های پیش روخدمات نمايشگاهيگالري تصاويرتماس با ما  

غرفه سازی 

دپارتمان خدمات نمایشگاهی

نمونه کارهای انجام شده          تماس با بخش فروش             فرم درخواست طراحی

خدمات ما

1.     طراحی و ساخت غرفه‌های نمایشگاهی

خودساز: غرفه خودساز با استفاده از چوب و نئوپان ساخته می شود.

مزایا:

دست طراحان در این نوع ساخت و ساز نمایشگاهی باز است، چرا که نجاران ماهر و زیردست ما هر آنچه را که در طرح سه بعدی اولیه می بینید را به واقعیت تبدیل می کنند. مزیت دیگر غرفه خودساز هماهنگی با برندینگ سازمانی شرکت است. از آنجاییکه ساخت رنگ مطابق با رنگ سازمانی شرکت است این امکان بوجود می آید که در قسمتهای مختلف و بدون محدودیت رنگ سازمانی شما اجرا شود.

نکات قابل توجه:

به جهت استفاده از مواد اولیه اعم از نئوپان درجه یک، رنگهای متنوع، برچسب، نور مخفی، گیاهان تزیینی، کف پوش پارکت نو و دیگر مصالح مصرفی و همچنین دستمزد نیوی متخصص این حوزه، غرفه سازی خودساز از قیمت بالاتری برخوردار است. بازه قیمتی در غرفه خودساز نسبت مستقیم با نوع طراحی دارد. اگر در طراحی غرفه نمایشگاهی از خطوط منحنی و کرو استفاده شده باشد به صورت طبیعی بر قیمت اجرا افزوده خواهد شد.

پیش ساخته ماکسیما: غرفه پیش ساخته یعنی مواد اولیه از آن شما نیست و فقط برای پروژه شما و مطابق نقشه سر هم می‌شود. غرفه ماکسیما شامل پروفیل آلومینیوم در دو رنگ آلومینیوم و مشکی، ورق های سبک چوبی، شیشه و استیکر در رنگ دلخواه است.

مزایا:

به جهت آماده بودن پروفیل به عنوان مواد اولیه ساخت غرفه پیش ساخته، سرعت اجرا در این بخش بالاست. همچنین به علت استفاده چند باره از مصالح قیمت بسیار پایین تری قابل پرداخت خواهد بود.

نکات قابل توجه:

طرح و رنگ در غرفه سازی با ماکسیما دارای محدودیت است. یعنی تنها طرح های دارای شکستگی هندسی به صورت مربع و مستطیل قابل اجرا است. در این قسمت رنگ پلاستیک نقشی ندارد و از استیکرهای چاپ شده استفاده می شود.

پیش ساخته تتریس: غرفه پیش ساخته یعنی مواد اولیه از آن شما نیست و فقط برای پروژه شما و مطابق نقشه سر هم می‌شود. غرفه تتریس شامل صفحات ام دی اف و استیکر در رنگ دلخواه است.

مزایا:

به جهت آماده بودن صفحات چوبی به عنوان مواد اولیه ساخت غرفه پیش ساخته، سرعت اجرا در این بخش بالاست. همچنین به علت استفاده چند باره از مصالح قیمت بسیار پایین تری قابل پرداخت خواهد بود.

نکات قابل توجه:

طرح و رنگ در غرفه سازی با ماکسیما دارای محدودیت است. یعنی تنها طرح های دارای شکستگی هندسی به صورت مربع و مستطیل قابل اجرا است. در این قسمت رنگ پلاستیک نقشی ندارد و از استیکرهای چاپ شده استفاده می شود.

2.     تجهیز کامل غرفه اعم از یخچال، تی وی، آب سرد و گرم کن، تلویزیونهای شهری و ...

3.     اختصاص نیروی انسانی با تجربه جهت ارائه و معرفی شرکت (اینفو)، نیروی خدمات خانم و آقا و ...

4.     اجرای بار پذیرایی سرد و گرم به صورت کامل

باشگاه مشتریان

در صورت عضویت در باشگاه مشتریان دپارتمان غرفه سازی میلاد مبتکر شرق مشمول 5 تا 20 درصد تخفیف در طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی خواهید بود.

جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره 09120332949 تماس حاصل فرمایید.
:: نمايشگاه های پیش رو:: اخبار و رويدادها:: دفترچه دستورالعمل و فرمهای ویژه :: تهيه لوازم و تجهيزات نمايشگاهي:: درخواست ترخیص موقت کالا از گمرک:: لیست شرکتهای حاضر در نمایشگاهها:: شکایات و پيشنهادات
 

بـا حمایـت و همکـاری

پیوندهای مرتبط

:: وزارت صنعت، معدن و تجارت :: سازمان توسعه تجارت ایران :: شرکت نمایشگاههای بین المللی ايران