بـرگ نخســـت درباره ميلاد مبتکر شرقنمايشگاه های پیش روخدمات نمايشگاهيگالري تصاويرتماس با ما  

درباره میلاد مبتکر شرق

شرکت نمایشگاهی میلاد مبتکر شرق در سال ۱۳۸۱ با هدف فعالیت در زمینه برگزاری نمایشگاه، همایش، کنفرانس و ….  به ثبت رسید و از همان سال شروع به فعالیت کرد.
مدیران این شرکت که بخشی از نیروهای دست اندرکار در این حوزه بودند با باور به اینکه برگزاری نمایشگاه ضمن برخورداری از ظرفیت مناسب، نیازمند نگرشی تازه است، با تعیین راهبرد و تدوین برنامه مدون و ایجاد سازمان کار متخصص و کارآمد در این راستا کار خود را آغاز نمودند.
شرکت نمایشگاهی میلاد در طی بیش از 22 سال فعالیت خود، با برخورداری از کارشناسان مجرب و توانمندیهای فنی، تاکنون موفق به برگزاری بیش از یکصد وشصت نمایشگاه و همایش در سطح داخلی و خارجی شده است. برگزاری نمایشگاه های تخصصی صنعت دام و طیور، نمایشگاه نفت و گاز و پتروشیمی ، نمایشگاه ایران پلاست ، نمایشگاه  ماشین آلات و یراق آلات مبلمان، مبلمان منزل ،اداری و دکوراسیون، صنعت برق و الکترونیک، صنعت ساختمان، سرمایشی و گرمایشی و … و همچنین برگزاری نمایشگاههای تخصصی در کشورهای خارجی از جمله این فعالیت ها می باشند.


:: نمايشگاه های پیش رو:: اخبار و رويدادها:: دفترچه دستورالعمل و فرمهای ویژه :: تهيه لوازم و تجهيزات نمايشگاهي:: درخواست ترخیص موقت کالا از گمرک:: لیست شرکتهای حاضر در نمایشگاهها:: شکایات و پيشنهادات
 

بـا حمایـت و همکـاری

پیوندهای مرتبط

:: وزارت صنعت، معدن و تجارت :: سازمان توسعه تجارت ایران :: شرکت نمایشگاههای بین المللی ايران